Kalitenin Adı CADDE RESTORAN

Çanakkale’de lezzet yolculuğuna 2008 yılında Gelibolu ilçe sınırları içinde yer alan Alçıtepe’ de başlayan Cadde Restoran; kalitesini günümüze kadar taşıyan, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan ender restoranlardan biri olarak konuklarının gönlünde yer edinmeyi daima ilke edinmiştir.

Yurt içinden ve yurt dışından Gelibolu’ya şehitlik ziyaretine gelen konuklarına hızlı ve kaliteli sunum hizmetiyle yemek molasına fazla zaman ayırmadan aktivitelerine devam etmelerine olanak sağlamaktadır. Üstelik hızlı sunum yaparken de asla hijyenden ödün vermemektedir. Yemeklerimiz özenle seçilen sebzelerden ve Çanakkale’ nin en iyi kasaplarından alınan etlerden yapılmaktadır. Köftelerimiz içerisinde soya fasulyesi ve benzeri katkı maddeleri kullanılmadan %100 dana etinden temiz ortamlarda, el değmeden makinelerimizle imal edilmektedir.

Açık ve kapalı alanlarımızda değerli konuklarımızı; Alçıtepe’ nin doğa ile iç içe, sakin ve huzurlu yerinde, Alçıtepe’ nin Lezzet Durağı Cadde Restoranda geleneksel lezzetlerimizi tatmaya davet ediyoruz.